Spordirajatised

Suure-Jaani staadion ja Sürgavere spordihoone on Suure-Jaani Tervisekoja hallatavad allüksused. Meie eesmärk on võimaldada vallarahvale nende baasil võimalikult paindlikku ja rohket kasutust. Ootame kõiki harrastajaid, klubisid ja võistluste korraldajaid.

Suure-Jaani staadion

Suure-Jaani staadion on ehitatud 1968. aastal. Rekonstrueerima hakati staadionit 2021. aasta jaanuaris ja pidulik avamine toimus 9. novembril 2021. aastal.

Tartaankattega staadioniringil on 4 rada, 100m jooksuks ja 110m tõkkejooksuks on 6 rada. Lisaks on 2 kaugushüppekasti, 2 odaviskesektorit, kuulitõukering, kettaheitering, kõrgus- ja teivashüppepaik. Staadioni keskel on täismõõtmetega jalgpalliväljak.

Suure-Jaani staadionimaja nurgakivi pandi 18. oktoobril 2019. aastal ja maja valmis 19. märtsil 2020 aastal. Kaasaegses staadionimajas on 2 riietusruumi, saun ja puhkeruum. Soovi korral on seal võimalus korraldada erinevaid koolitusi ja seminare kuni 20-le inimesele.

Suure-Jaani kunstmuruväljak avati 6. novembril 2019. aastal. Kunstmuruväljaku mõõtmed on 40x60m. Väljak on valgustatud, seega saab treeninguid seal läbi viia igal aastaajal.

Sürgavere Spordihoone

Sürgavere Spordihoone asub Viljandist 15km ja Suure-Jaanist 7km kaugusel. Spordihoone suures saalis on normaalmõõtmetes korvpalli- ja võrkpalliväljak, tenniseväljak, ristipidi 2 võrkpalliväljakut. Spordihoone väikeses saalis lauatennise harrastamise võimalus. Spordihoones on kaks riietusruumi 48 kohaga, mis  on renoveeritud 2022 aastal lisaks on majas kaks sauna ja 45 ööbimiskohta.